חדשות היום

Genus Power וננולוק הישראלית חוברות למניעת הונאות ומתקפות סייבר על מונים חכמים

הפתרון של ננולוק סקיוריטי יגן על המונים החכמים והלקוחות של Genus Power, יצרנית תשתיות חשמל ומונים חכמים הגדולה ביותר בהודו, מפני מתקפות סייבר תוך כדי הורדת הוצאות תפעוליות ומניעת הונאות של חשבונות חשמל  

ניצני עוז, ישראל ו- ג‘ייפור, הודו, 20 באוקטובר 2020 / PRNewswire / –  ,  NanoLock Securityבעלת טכנולוגיה ייחודית להגנה וניהול של מונים חכמים ומכשירים מקושרים, הודיעה היום על שיתוף פעולה מסחרי עם Genus Power Infrastructures, יצרנית וספקית גלובלית של תשתיות חשמל ומונים חכמים, כדי להגן על תשתיות המונים החכמים, שמיוצרים על ידי Genus Power, מפני מתקפות סייבר, גניבה והונאה. הפתרון מספק גם שירות חדש של אבטחה מנוהלת עבור חברות חשמל ולקוחות ערים חכמות, שמוזיל את עלויות התפעול, במיוחד באזורים כפריים מרוחקים, באמצעות עדכוני (OTA) Over-the-Air מהימנים, תוך הבטחת הכנסות שלרוב אובדות עקב גניבה והונאה.

שוק המונים החכמים בעולם נמצא בעלייה מתמדת כחלק מפרישה של רשתות חשמל חכמות (SMART GRID), שמאפשרות קריאה וניטור של צריכת החשמל בזמן אמת לניצול יעיל יותר של משאבי החשמל, הורדת פליטות מזהמות והגדלת היעילות התפעולית.

Genus Power מתקינה יותר מ 100,000 מונים חכמים בחודש ברחבי העולם ומפעילה למעלה ממיליון מונים מקושרים. Genus Power כבר סיפקה 1.5 מיליון מונים חכמים ל Energy Efficiency Services Ltd. (EESL) במסגרת פריסת 240 מיליון מונים חכמים של ESSL עד שנת 2023. אך עם צמיחה זו מגיעים איומי סייבר מוגברים, שעלולים ליצור השפעה פיננסית גדולה על חברות החשמל. מעבר למתקפות על רשת החשמל,  מחקר שנערך על ידי קבוצת נורת’איסט Northeast Group) ( קובע כי גניבות והונאות חשמל מסתכמות ב -96 מיליארד דולר בשנה ברחבי העולם.

Genus Power בחרה בפתרון ההגנה והניהול ברמת המכשיר של NanoLock כדי להגן על התשתית שלהם מפני טעויות אנוש ואיומיי סייבר, תוך כדי ניהול ושליטה מרחוק במכשירים חדשים וקיימים ממגוון המונים החכמים שלהם. ההגנה מוגנת הפטנט של NanoLock מאפשרת ל- Genus Power ניהול אבטחה חדשני ברמת המונה החכם, שעונה על דרישות הרגולציה של תעשיית האנרגיה, ומספקת ללקוחות Genus Power שירות של אבטחת סייבר מנוהל, הכולל ניטור מונים, התראות, ושדרוגי גרסאות Over-the-Air מאובטחים. עם ההגנה והניהול של NanoLock ניתן לנהל מיליוני מכשירים, למנוע מתקפות סייבר על תשתיות חשמל ולסכל הונאות וגניבות חשמל שגורמות להפסד הכנסות משמעותי.

“שיתוף הפעולה עם NanoLock הינו משמעותי עבורנו. שירות האבטחה המנוהל החדש שפיתחנו במשותף מאפשר לנו להציע אבטחה חסרת תקדים, חסכון בעלויות תפעוליות, ומניעת הונאות פוטנציאליות של חברות החשמל וערים החכמות”, אמר צ’נדרה פראקש, סמנכ”ל מכירות, Genus Power. “מכיוון שהפתרון של  NanoLock יכול להגן ולנהל ביעילות מונים חכמים חדשים כמו גם כאלו שכבר נמצאים בשטח, אנו רואים פוטנציאל של עשרות מיליוני מכשירים לשירות החדש.”

“שוק המונים החכמים פורח, אך כך גם איומי הסייבר הפוטנציאליים. ספקי תשתיות ופתרונות לערים חכמות מתמודדים עם התקפות חדשות כל הזמן, וכל מכשיר מחובר יכול להוות נקודת כניסה לתוקפים. שיתוף הפעולה עם חברת Genus Power מביא הגנה חדישה וניהול אמין לספקי תשתיות קריטיות, שמפעילים מונים חכמים ומכשירים מחוברים אחרים, ומפחית את עלויות התפעול, במיוחד עבור אזורים מרוחקים וכפריים”, אמר ערן פיין, מנכ”ל NanoLock. “יחד אנו נותנים לספקי תשתיות חשמל, גז ומים כמו גם חברות תעשיותיות כלי שמאפשר ניהול, עידכון והגנה על תשתיות בצורה מאובטחת, תוך מניעת גניבות והונאות, שיוצרות הפסד משמעותי בהכנסות עבור חברות אלה.”

השירות החדש של Genus ו- NanoLock יהיה זמין מסחרית עבור מוצרים ברחבי העולם ברבעון הראשון של שנת 2021.


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות