חדשות היום

PTC רכשה את חברת Arena Solutions ב-715 מיליון דולר

השילוב בין   Arena Solutions שנרכשה כעת ו- Onshape, שנרכשה על ידי  PTC בשנת 2019, מחזק את סל הפתרונות ה- SaaS של PTC לשוק פיתוח המוצרים

הפתרונות של החברה שנרכשה ימכרו בשוק הישראלי על ידי חברת מטריקס

חברת PTC (נאסד”ק: PTC) הודיעה על רכישתה של חברת Arena Solutions, שמתמחה בפיתוח של פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) עבור ניהול מחזור חיי מוצר (PLM) בסכום של 715 מיליון דולר. השילוב בין Arena Solutions ו- Onshape, שנרכשה על ידי  PTC בשנת 2019, מחזק את סל פתרונות ה- SaaS של PTC לשוק פיתוח המוצרים, ומרחיב את אחיזתה של PTC בשוק-הביניים האטרקטיבי , בו פתרונות SaaS הופכים לסטנדרט המקובל. הפתרונות של החברה שנרכשה ימכרו בשוק הישראלי על ידי חברת מטריקס.

Arena Solutions  מפתחת תוכנה שמסייעת לחברות לעצב, לפתח ולייצר מוצרים חדשניים במהירות. הפתרון של החברה מאחד תהליכי מחזור חיי מוצר (PLM) וניהול איכות (QMS), ומאפשר לכל מי שמשתתף בתהליך מימוש המוצר – מעיצוב לייצור לעבוד יחד. זאת על מנת לאפשר לצוותי הפיתוח להאיץ את תהליך פיתוח המוצרים ואת השקתם על מנת להגדיל רווחים. החברה סיימה את שנת 2020 עם הכנסות שנתיות של כ-50 מיליון דולר, המשקפות צמיחה דו-ספרתית בהשוואה לשנת 2019. לחברה למעלה מ -1,300 לקוחות בעולם בעיקר בתחומי ההייטק, מדיקל ואלקטרוניקה.

זיו בלפר, סגן נשיא עולמי למחקר ופיתוח של PTC  ומנהל מרכז הפיתוח של  PTC בישראל, מוסר: ” על פי חברת המחקר גרטנר, כלל שוק ה- SaaS צפוי לצמוח ליותר מ-120 מיליארד דולר בשנת 2021. זאת, כחלק מהשפעת מגפת הקורונה על שוק פיתוח המוצרים, במיוחד בהקשר של הטרנספורמציה הדיגיטלית.  נתונים אלה ואחרים, הובילו אותנו להחלטה לרכוש את Arena Solutions ולשלב את הפתרון שלה בחטיבת ה- SaaS  שלנו. כך נוכל להציע לשוקי ה- CAD וה-PLM המסורתיים, פתרונות אשר  יתמכו בתהליך פיתוח המוצרים של ללקוחותינו וייעלו אותו”.


קרדיט לתמונה: יחסצ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות