סיפיה מדווחת על זכייה במכרז לשני דגמי רכב של אחד מיצרני הרכב הגדולים בסין

יצרן רכב נוסף בחר בסיפיה כספקית מערכת ניטור נהג;  מספר דגמי הרכב בהם זכתה סיפיה גדל פי 5 בשנה החולפת

סיפיה (Cipia), לשעבר אייסייט טכנולוגיות (Eyesight Technologies), ספקית פתרונות בינה מלאכותית לעיבוד תמונה המיועדים לניטור פנים הרכב, מדווחת היום כי נבחרה על ידי אחד היצרנים הגדולים בסין כספק למערכת ניטור נהג (DMS – Driver Monitoring System). הזכייה הינה עבור שני דגמי רכב, שתחילת הייצור שלהם (SOP) צפוי ב-2022.

מערכת ניטור הנהג של סיפיה, שהינה מובילה בשוק ה-DMS, עושה שימוש בבינה מלאכותית ובטכנולוגיית ראיה ממוחשבת כדי לנטר את הנהג ולזהות סממנים חזותיים לנהיגה בהסחת דעת ועייפות מאחורי ההגה. מעבר לתרומה לבטיחות, הטכנולוגיה אף יכולה לזהות נהגים על מנת לספק חוויה מותאמת אישית בפנים הרכב.

הזכייה בשני דגמי רכב חדשים מתווספת להצלחתה של סיפיה בשוק ה-DMS העולמי בעת האחרונה, ומסתכמת עד כה בגידול של פי 5 במספר הזכיות של החברה בשנה החולפת, כמו גם בהמשך המומנטום העסקי החזק של החברה בסין. היצרן החדש הינו השלישי במספר עמו חותמת החברה בשוק הסיני, ומוסיף וממצב את החברה כספקית מובילה של DMS בשוק רכב חשוב זה.

“זכייתנו במכרז עבור יצרן מוביל זה מהווה הישג חשוב לחברה”, ציין דוד טולוב, מנכ”ל סיפיה. “השוק הסיני הינו אחד השווקים הגדולים בעולם, עם קצב צמיחה גבוה, וההובלה שלנו בשוק זה היא תוצאה של עבודה קשה ושל מומחיות צוות הפיתוח בישראל והצוות המקומי שלנו בסין, כמו גם של איכות טכנולוגיית ניטור פנים הרכב שלנו”.


תמונת כותרת: Cipia – DMS Andy

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות