חדשות היום

חברת Advanced Energy משנה את חוקי המשחק של שירותי פיתוח מקומיים לפתרונות הספק

כל חברה שמפתחת ציוד שצורך חשמל נדרשת לתת מענה לדרישות החשמליות של המערכת אותה היא מפתחת כגון: הגנות, תקנים, ספקי כוח ועוד. ישנן גישות שונות לתכנן את הפיתרון הנדרש – תכנון פנימי בחברה, מתכנן חיצוני, שימוש בפתרונות מדף קיימים – כאשר לכל גישה יתרונות וחסרונות.

חברת Advanced Energy מציעה גישה משולבת שהופכת את הפתרון לדרישות ההספק ליתרון תחרותי עבור המוצר הסופי של הלקוח.

Advanced Energy היא חברה גלובלית (Nasdaq: AEIS) שמתמחה במערכות הספק ייחודיות לאפליקציות קריטיות. לחברה יש קרוב ל-20 קבוצות פיתוח ברחבי העולם, עם התמחויות ברוב תחומי הפתרונות הנדרשים בתחום: מתח נמוך, מתח גבוה, AC-DC, DC-DC, מודולרי, RF, אלקטרוסטטי, מחוללי פלסמה, ועוד.

קבוצת הפיתוח וההנדסה של Advanced Energy בישראל, בניהולו של ד”ר לירן קציר, היא שלוחה מקומית שעובדת עם חברות בתחומי ציוד רפואי, תעשייתי, סמיקונדקטור ועוד.

כדי לתת לחברות אלו פתרון מותאם ספציפית לדרישותיהן, תוך התבססות על טכנולוגיות ופתרונות קיימים של Advanced Energy, הצוות המקומי עובד עם קבוצות הטכנולוגיה של קבוצות המוצר השונות הפרוסות ברחבי העולם כדי לתת את הפיתרון האופטימלי.

ההסתכלות של Advanced Energy ישראל היא לא רק איך לספק מענה מותאם לדרישות ההספק, אלא איך להפוך את הפתרון ליתרון תחרותי שייבדל את הציוד המפותח בצורה ברורה מול המתחרות של לקוחותיה.

לפרטים נוספים:

AE_Israel@aei.com

נועם שוס 054-563-1499


מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות