סקרינז לייב השלימה סבב גיוס סיד בהיקף של כ- 5 מיליון דולר

את הסבב הובילה שותפות המו״פ יוניקורן טכנולוגיות, אשר אליה הצטרפו קשת, קו-שר ומשקיעים פרטיים ביניהם: אילן גרינבוים, משה אדרי ואור אלוביץ’

סקרינז לייב (SCREENZ LIVE), מרקטפלייס המציע מאות קורסים, הרצאות וסדנאות וירטואליות מודיע על השלמת סבב גיוס סיד בהיקף של כ- 5 מיליון דולר בהובלת שותפות המו”פ יוניקורן טכנולוגיות, שותפות השקעה בחברות טכנולוגיה בעלות פעילות מחקר ופיתוח. עוד השתתפו בסבב הגיוס, קבוצת קשת, שלה מגוון שיתופי פעולה עם סקרינז לייב ברמה המסחרית, התוכן והשיווק, קבוצת ההשקעות קו-שר (CoShare) והמשקיעים הפרטיים: אילן גרינבוים, משה אדרי, מבעלי סינמה סיטי ו-NMC ואור אלוביץ’. החברה מעסיקה כיום כ-20 עובדים במשרדיה בתל אביב.

סקרינז לייב הוקמה בשנת 2020 על ידי קבוצת דה בוקס בהובלת המייסד אלי אוזן, אשר השקיעה עד כה מיליוני דולרים בפיתוח הטכנולוגיה והתוכן של הפלטפורמה. ההון שגויס ישמש את סקרינז לייב לפיתוח הפלטפורמה שהושקה לאחרונה בארה”ב, הגדלת מערך השיווק והעסקת עובדים נוספים.

פלטפורמת סקרינז לייב היא מרקטפלייס (זירת מסחר) עשיר לתוכן וידאו איכותי. משתמשי הפלטפורמה המעוניינים בלמידה והתפתחות אישית, נהנים מהרצאות וסדנאות של המרצים והיוצרים המובילים בתחומם בשלל קטגוריות ביניהן: פסיכולוגיה, מדע וטכנולוגיה, פילוסופיה, ספרות וכתיבה, וולנס, עסקים, קולנוע, עולם הרוח, תקשורת ועוד. מבין המרצים בפלטפורמה – רוני קובן, אשרת קוטלר, אשכול נבו, ד”ר חיים שפירא, פרופ’ מורן סרף, פרופ’ יורם יובל, אורנה בנאי ורבים נוספים.

סקרינז לייב הוקמה במטרה לאפשר ליוצרים לייצר הכנסות באופן ישיר מהקהל שלהם ולשדר תוכן באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בשנה האחרונה מאז הושקה, הרוויחו יוצרים ישראלים למעלה מ-4 מיליון שקלים ממכירת התכנים שהועלו ושודרו בפלטפורמה. במהלך תקופה זו, צברה הזירה פופולאריות גדולה עם יותר ממאה אלף כרטיסים שנמכרו, כאשר היוצרים מהתחומים השונים הצליחו לייצר הכנסות של עשרות אלפי שקלים בחודש ובכך להתפרנס על רקע תקופה ארוכה של חוסר ודאות.

בימים אלו הושקה הפלטפורמה בארהב ומציעה מגוון תכנים לקהל דובר אנגלית. בין היתר, ניתן למצוא הרצאה של הזמרת עטורת השבחים מישל ויליאמס, חברת להקת דסטניז צ’יילד, שמקיימת את מסע השקת הספר החדש שלה דרך סקרינז לייב, זאת לצד מאסטר קלאס בן 11 פרקים של חוקר המוח פרופ’ מורן סרף המייעץ, בין היתר, לחברת נוירולינק של אילון מאסק, סדנת התפתחות אישית עם המנטור המוביל בעולם טוני רובינס ועוד מגוון קורסים, הרצאות, וסדנאות.

עמית גרין, מנכ”ל יוניקורן טכנולוגיות מסר כי, “השותפות ממשיכה להרחיב את פורטפוליו החברות, אך בניגוד להשקעות קודמות, ההשקעה בסקרינז לייב הינה השקעה בחברה שכבר יש לה הכנסות רבות, וצפויה להיות מובילה בתחומה בעתיד הנראה לעין. סקרינז לייב הינה חברה ייחודית המציפה ערך רב ליוצרי תוכן, למשתמשים למשקיעיה ובעלת צוות מנוסה וממוקד. אני מאמין שיחד איתנו ועם שאר המשקיעים האסטרטגיים שהשתתפו בסיבוב ההשקעה, לסקרינז לייב צפויה הצלחה גדולה” עוד הוסיף גרין כי, “זוהי החברה השמינית בפורטפוליו שלנו ואנחנו ממשיכים לתור אחר השקעות אטרקטיביות נוספות.”

אלי אוזן, מייסד קבוצת דה בוקס ומנכ”ל סקרינז לייב: “אנחנו מודים על האמון ומאמינים כי שיתוף פעולה זה יחזק את הנוכחות הגלובלית של הפלטפורמה ויביא את התכנים המגוונים שבה לקהלים רחבים יותר בארץ ובעולם . סקרינז לייב הוקמה במטרה לאפשר לכל יוצר דרך להתפרנס מבלי לצאת מהבית, ולקהל הרחב את האפשרות להעשיר את הידע, ללמוד ולהתפתח בעשרות קטגוריות. כבר היום ניתן להנות מאלפי שעות תוכן מעשיר ומעורר השראה ואנו רואים את הביקוש רק הולך וגדל לתכנים מסוג זה”.


תמונת כותרת: מייסד קבוצת דה בוקס ומנכ”ל סקרינז לייב, אלי אוזן. באדיבות The Box Group

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות