חדשות היום

דרייבז הישראלית נרכשה על ידי Vontier כדי להאיץ את אסטרטגיית התחבורה החשמלית שלה

חברת דרייבז (Driivz), ספקית פלטפורמת התוכנה המובילה בעולם לניהול טעינת רכב חשמלי ואנרגיה חכמה מקצה לקצה, הודיעה היום על רכישתה בידי Vontier, חברת טכנולוגיה תעשייתית גלובלית, המתמקדת בפתרונות תחבורה וניידות.

דרייבז תמשיך להתנהל כחברה בת עצמאית, בבעלות מלאה של Vontier, ובניהולו של המייסד והמנכ”ל דורון פרנקל.

רכישת דרייבז מאיצה את מימוש האסטרטגיה של Vontier לאספקת פתרונות חכמים וברי קיימא לעולם התחבורה. דרייבז מספקת לחברות אנרגיה, לחברות גז ונפט, יצרניות רכב וספקי שירותי טעינה לרכב חשמלי, סט של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וקלים לשימוש. חברות אלו מספקות על בסיס הטכנולוגיה של חברת דרייבז שירותים לשחקנים שונים באקוסיסטם כגון ציי רכב, עיריות, מבני מסחר ותעשייה ומבני מגורים (MDUs).

“Vontier מאמינה כי העשור הבא יביא עמו את השינויים המשמעותיים ביותר בתחבורה העולמית מאז המצאת המכונית. כיום טכנולוגיית תדלוק נקייה ויעילה הכרחית”, אמר מארק מורלי, נשיא ומנכ”ל Vontier. “רכישת דרייבז מאיצה את הרחבת הפורטפוליו ואת אסטרטגיית התחבורה החשמלית שלנו עם מנועי צמיחה לטווח הארוך. הרכישה תורמת ליכולתנו לנצל את ההזדמנויות העסקיות בשוק הגלובלי של תשתיות טעינה לרכב חשמלי. דרייבז מספקת טכנולוגיות מובילות בפלח השוק הצומח והרווחי של תוכנה לניהול רשתות טעינה. אנו שמחים להציע ללקוחותינו את התוכנה הטובה ביותר מסוגה שהיא אגנוסטית לחומרה, ואת היכולת להמשיך להשפיע על חוויית הצרכן.”

“הרכישה תחזק את מובילות השוק של דרייבז בתחומי טעינת רכבים חשמליים וניהול אנרגיה חכמה”, אמר דורון פרנקל, מייסד ומנכ”ל דרייבז. “הודות לטכנולוגיה החדשנית, לפלטפורמה הסקלבילית ולמודלים העסקיים הגמישים שלנו, יחד עם Vontier נוכל להשפיע בצורה רחבה ועמוקה יותר בקנה מידה עולמי. אנו מחויבים ללקוחות ולצוות המומחים שלנו, ונמשיך לספק את הצרכים של לקוחותינו כיום ובעתיד.”

דרייבז יוצגה בעסקה על ידי עוה”ד שרון אמיר, עידו ארליך, גיא אייל ושרון גולד ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’.

עד רכישתה גייסה דרייבז כ- 33 מיליון דולר, מקרן ההשקעות של Vontier, Centrica, Ombu, INVEN ו- Volvo Group.


תמונת כותרת: דורון פרנקל מנכ”ל דרייבז. צלם-דיוויד גארב

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות