הסטארטאפ Jigso נחשף ומגייס 7.5 מיליון דולר כדי להפוך לעוזר האישי העסקי של העובדים

גיוס הסיד של החברה בהובלת הקרנותGeneral Catalyst, Entrée Capital Jibe Ventures; פלטפורמת הבינה המלאכותית הגנרטיבית של ג’יגסו מוודאת שרק מידע שבאמת נדרש יגיע למשתמשים כדי להזניק את יעילות ורווחיות החברות

Jigso, המפתחת פלטפורמת בינה מלאכותית עסקית, נחשפת ומודיעה היום על גיוס סיד של 7.5 מיליון בהובלת General Catalyst, Entrée Capital ו-Jibe Ventures. החברה מתכוונת להגדיל את הצוות הגלובלי שלה ולהשיק את הפתרונות שלה בשווקים חדשים, עם התמקדות בצפון אמריקה ואירופה.

ג׳יגסו מפתחת פלטפורמת מידע המנגישה את המידע הארגוני לעובדים בתפקידים השונים. החברה מתחברת לכל המערכות הארגוניות ומאפשרת שליטה מלאה בהתראות, סוג המידע ואופן הצריכה שלו בצורה פרסונלית. החברה בנתה כלי (Sidekick) על בסיס הפלטפורמה המאפשר אינטראקציה בשפה חופשית. באמצעות Sidekick כל עובד בחברה יכול לשאול בשפה חופשית כל שאלה על המידע הארגוני, לבקש לקבל התראות על דברים שונים, ליצור תזכורות וסיכומים מערוצי תקשורת ארגוניים ועוד.

ג’יגסו שואפת שלכל עובד בארגון יהיה מעין עוזר אישי עסקי שמאפשר להם להתרכז בעבודה שלהם מבלי לעבור ממערכת למערכת, תוך כדי שהעוזר ״מקשיב״ עבור העובד למערכות שונות, ויודע מתי צריך לשים לב לאירועים שונים מבלי שהעובד יצטרך לבדוק ללא הפסקה את המערכות השונות.

כמות המערכות, הדשבורדים ומאגרי הנתונים עלו בשנים האחרונות בצורה דרמטית. מחקרים גלובליים הראו שכ – 80% מהעובדים ציינו שעומס הדאטה והמערכות יצר אצלם לחץ מתמשך ו – 35% ציינו שהלחץ הזה משפיע בצורה דרמטית על היכולת שלהם לבצע את המשימות שלהם בצורה מיטבית.

“במשך זמן רב מדי חברות נקטו בגישת Top-down לטכנולוגיה ארגונית, והציגו זרם בלתי פוסק של יישומים עסקיים, נתונים ותהליכים. התוצאה היא עובדים מתוסכלים שמפריעים להם להשלים את המשימות שלהם וטובעים ברעש ארגוני מיותר”, אמר אור שני, מנכ”ל ומייסד שותף של Jigso. “על ידי איחוד כל היישומים של מקום העבודה לחלל מרכזי אחד, והטמעת Sidekick מבוסס הבינה המלאכותית שלנו, אנו מעצימים את העובדים כך שיוכלו להחליט איזה מידע הם צריכים לקבל ומתי. החזון שלנו הוא שלכל עובד יהיה עוזר עסקי מבוסס בינה מלאכותית משלו, שיצמצם את הלחץ, יהפוך את העבודה לפשוטה וגמישה הרבה יותר, ויגדיל באופן דרסטי את היעילות”.

גישת ה – bottom-up של Jigso הניתנת להתאמה אישית מסייעת לכל עובד בארגון להתחבר ולהגדיר Jigso משלו בתוך דקות. עובדים פשוט נרשמים להזרמה מסוימת של מידע על ידי הזנת מילות מפתח או נושאים ולאחר מכן מקבלים הודעה על כל פעילות רלוונטית בתוך היישומים או בערוצי התקשורת. בנוסף, המערכת מאפשרת לעסקים לקבל פרספקטיבה על אילו אפליקציות, כלי  SaaS ורשיונות נמצאים בשימוש יעיל ומשמעותי, ואילו אינם נדרשים. התוצאה היא הפחתת עמלות SaaS במקום העבודה של עד 50%.

“בזמן שההתפטרות השקטה עדיין מהווה אתגר מרכזי לעסקים בכל הגדלים, היכולת להקל על הלחץ של העובדים, להגביר את המורל ולשפר את הפרודוקטיביות הופכת את Jigso לפתרון עם תזמון יוצא דופן”, אמר אבי אייל, שותף מנהל ב-Entrée Capital. “השילוב החלק של Jigso ובינה מלאכותית גנרטיבית משנה את כללי המשחק עבור עובדים שנאבקים להבין את הררי המידע שהם נתקלים בו מדי יום, והופכים את הפתרון של החברה לחובה לעסקים בכל הגדלים”.

הפתרון של Jigso משתלב בצורה חלקה תוך פחות מחמש דקות, ומאפשר למשתמשים לבחור אילו אפליקציות עסקיות ישולבו בפלטפורמה המרכזית. Jigso יכול להתחבר לכל המערכות הארגוניות הפופולריות כגון Salesforce, Zendesk, Jira, Slack, Excel, ClickUp, Google Sheets & calender, Gmail, כאשר פלטפורמות חדשות מתווספות כל הזמן. הפתרון של החברה כבר עובד עבור חברות מובילות במגוון תעשיות כולל Bizzabo, Payem, Datagen ואחרים.


צוות Jigso. קרדיט ניב סמיטליין

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות