יוטרון חתמה על הסכם להקמת חניון חצי אוטונומי באזור סן פרנסיסקו בהיקף של כ- 10 מ’ ש”ח

זהו החניון הרביעי שהחברה מקימה באזור סן פרנסיסקו

החניון החצי אוטומטי של יוטרון מוביל את השוק האמריקאי בטכנולוגיה המתקדמת שלו המאפשרת חיבור לענן ואפליקציית משתמש חכמה, וטעינה חשמלית לרכבים החונים

  • עד כה חתמה החברה על הסכמי Utron-Puzzleלהקמת 394 מקומות חניה ב- 6 חניונים בצפון אמריקה
  • Utron- Puzzle מצטרף לסדרת המוצרים של החברה עבור לקוחותיה לפתרונות חניה מתקדמים
  • Utron- Puzzle יגדיל את שוק היעד של החברה בארה”ב גם לטובת לקוחות הנדרשים לפתרון מתקדם לחניונים עיליים קטנים ובינוניים ויאפשר לה למנף את יכולות ההקמה, התפעול והמכירה שלה באזורים המרכזיים בהם היא פועלת

חברת יוטרון, מובילה עולמית בשוק החניונים הרובוטיים האוטונומיים והמחסנים האוטומטיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי, הודיעה היום כי חתמה על הסכם להקמת חניון חדש מדגם Utron-Puzzle. סך התמורה הצפויה לחברה עבור הפרויקט מסתכמת בכ- 10 מיליון ₪ (כ- 3 מיליון דולר), התמורה תתחלק על פני כשנה וחצי, כאשר הפרויקט צפוי להסתיים במהלך 2024. זהו הפרויקט הרביעי של החברה באזור סן פרנסיסקו.

יוטרון מוכיחה מובילות גם בתחום החניות החצי אוטונומיות אליו חדרה החברה בתחילת השנה שעברה עם מוצר חדש Utron-Puzzle, פתרון השלים את הדגמים האוטונומיים המוצעים על ידי החברה.

החברה מציעה את הדגמים הבאים:

– חניון Utron-Pace, מערכת המבוססת על קרוניות רובוטיות אוטומטיות לחניונים אוטונומיים מרובי מקומות.

– חניון Utron-Slide, מערכת המבוססת על מערכות שינוע ומסועים המאפשרים צפיפות חניה גבוהה במיוחד.

– חניון Utron-Puzzle, מערכת חצי אוטונומית, מיועדת לספק פתרון יעיל ובר השגה לשימוש בחניונים עיליים קטנים ובינוניים.

פתרון החניה מסוג Utron-Puzzle, פשוט יותר מהמערכות האוטונומיות הגדולות של החברה ומיועד ללקוחות המוכנים להסתפק בחניון המציע חווית משתמש נוחה פחות והמאפשר להוזיל את מחיר המערכת. פתרון זה מספק מענה הולם לשיפור משמעותי של צפיפות מיקומי החניה על שטח נתון, וגם לו מתווספים פתרונות ענן כוללים לניהול חניון.

חיים שני, מנכ”ל יוטרון, מסר כי “שוק החניה בצפון אמריקה מהווה פוטנציאל משמעותי למוצרי החברה ואנו פועלים לבסס את מעמדה של יוטרון כמובילה בשוק זה. המוצרים שלנו מספקים שילוב ייחודי של יכולות רובוטיות מתקדמות, עם מערכות בקרה, ופתרונות ענן כוללים לניהול החניון. המוצרים כוללים יכולות לסליקת התשלומים וחבילת טכנולוגיה מקיפה בענן לשימוש לקוחות החברה. יכולות אלו ביחד עם המוניטין הטוב של מערכות אמינות ויעילות, מהווים את הגורם המכריע לבחירת הלקוחות במוצרי יוטרון.

“החברה, שפועלת במספר מטרופולינים בשוק האמריקאי, השקיעה מאמצים לחדירה לטריטוריות חדשות, כדוגמת השוק הקנדי וכן חדירה עם מוצר נוסף בהתאם לדרישות השוק, כדוגמת Utron- Puzzle. הבחירה ביוטרון מהווה הכרה ברמת ההנדסה הגבוהה ובאיכות מוצרי החברה. צבר ההזמנות של החברה מייצר אופק עסקי ארוך טווח, ומהווה עדות לדרישה הגוברת לפתרונות הייחודיים של החברה ולמיצוב העסקי והמובילות שביססנו לעצמנו בשוק הצפון אמריקאי”.

מערכות החניה האוטונומיות של יוטרון משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. פתרון החניה האוטונומית של יוטרון מאפשר ליזמי נדל”ן ואדריכלים להציע לנהגים – דיירי הבניין ומשתמשים מזדמנים – חוויית חניה ייחודית. הפתרון האוטונומי הופך את חוויית החניה לשירות VIP אקסקלוסיבי  (valet parking)  ומהווה אלמנט יוקרתי מבדל בשוק התחרותי של מגדלי המשרדים והמגורים, משלב יכולות טעינת רכבים חשמליים באופן אוטומטי, ובעתיד אף מתוכנן להשתלב עם טכנולוגיית הרכבים האוטונומיים.


קרדיט: יח”צ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות