עמיר פרץ אירח את קאנצלר גרמניה בביתן התעשייה האווירית: ״שיתוף הפעולה עם גרמניה הוא אמיץ וחשוב, ביטחונית ולא פחות מכך מדינית״

יושב ראש דירקטוריון התעשייה האווירית ושר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, יחד עם ראש מנהלת ‘חומה’ וראש מנהלת מל”טים במפא”ת שבמשרד הביטחון, אירחו את קאנצלר גרמניה אולף שולץ בביתן התעשייה האווירית בתערוכת ILA  ברלין. הקאנצלר התרשם ממערכת החץ אותה רכשה גרמניה בעסקה הביטחונית הגדולה בתולדות ישראל.

את פמליית הקאנצלר ליוו ראש מנהלת חומה במפא”ת שמשרד הביטחון, משה פתאל, ראש מנהלת מל״טים מפא״ת ורמ״ח שכבה עליונה במנהלת חומה אל״מ ר׳, סמנכ״ל שיווק תעשייה האווירית הודי להב, סמנכ״ל תקשורת וממשל שי גל, וראש משלחת התעשייה האווירית בגרמניה, גילי מאי.

יו”ר דירקטוריון התעשייה האווירית, עמיר פרץ: ״שיתוף הפעולה עם גרמניה הוא אמיץ וחשוב, ביטחונית ולא פחות מכך מדינית, והתעשייה האווירית גאה להיות חלק מעוצמת הקשר. דווקא בעת הזאת ובמיוחד לאחר אירועי ה-14 באפריל בהם התעשייה האווירית הוכיחה את יכולתה להגן על אזרחי ישראל מירי טילים מסיבי לעברה, למד העולם כי אנו מספקים את ההגנה המרבית מפני האיומים הקשים ביותר, ויש לאזרחי ישראל סיבות טובות לגאווה. נמשיך לעשות כל דבר אפשרי ומעבר לכך לשמור על בטחון ישראל, וגם על ביטחונם של ידידותנו בעולם.״

ראש מנהלת חומה במפאת שבמשרד הביטחון, משה פתאל: “משרד הביטחון ממשיך כל העת בקידום היחסים הביטחוניים והאסטרטגיים עם ידידותינו בעולם, שגרמניה היא מהמרכזיות שבהן. הצגנו לקאנצלר את ההתקדמות במימוש עסקת המכירה של מערכת חץ 3 ואנחנו נחושים לעמוד ביעדים המשותפים שהצבנו לעצמנו”.


קרדיט: התעשייה האווירית

מערכת ניו-טק מגזינים בע"מ

תגובות סגורות