חדשות היום

לאחר 25 שנים- גלעד רבינוביץ מנכ”ל חדש לקבוצת SQLink

גלעד רבינוביץ, מונה למנכ”ל קבוצת SQLink, אחת מחברות התוכנה וה- IT המובילות בישראל.

רבינוביץ  מביא לתפקידו ניסיון עשיר בניהול בחברות כמו מל”ם, EDS, נטוויז’ן ועוד.

תמיר גורן שניהל את הקבוצה בעשרים וחמש השנים האחרונות ימשיך כיו”ר פעיל ויוביל מהלכים של רכישות חדשות, פעילות הקבוצה בחו”ל וליווי חברות הסטארטאפ שבבעלות הקבוצה.

תמיר גורן: גלעד מביא עמו ניסיון, ידע ויכולות ניהול אשר יסייעו בהמשך מיצוב קבוצת SQLink כמובילת שוק בתחום התוכנה והIT -, וכחברה המספקת מעטפת של פתרונות ושירותים חדשניים ללקוחותיה. לקבוצה מספר חברות המתמחות בתחומים שונים כגון דיגיטל, פיתוח, בדיקות ועוד והיא מעסיקה למעלה מ- 2,000 מומחי מחשוב. לאחרונה הצטרפה לקבוצה חברת אופיסופט המתמחה בעולמות ה- BI וה- Data, גלעד יפעל להרחיב את פעילות הקבוצה בתחומים אלו וכמו כן בעולמות תוכן חדשים.

גלעד הוא בוגר ממר”ם ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בלימודי א”י מאוניברסיטת חיפה.

גלעד רבינוביץ: “לאחר ניהול רב שנים של חברות IT מובילות קיבלתי עלי את האתגר להוביל את קבוצת SQLink, להתמודדות עם השינויים החלים בעולם הIT ולעמוד באתגרים העסקיים. זיהיתי בחברה DNA ייחודי של עובדים מקצועיים בעלי נחישות ואמביציה, המבקשים לקדם את החברה ומביאים אותה לשיאים חדשים שוב ושוב.רק לאחרונה נבחרה החברה בשלישיה הראשונה של חברות ה- IT בדירוג 100 החברות שטוב לעבוד בהן לפי סקר שערכה חברת BDI.צוות חזק כזה, בשילוב אסטרטגיה מנצחת, הוא כוח עסקי משמעותי ביותר ויחד נמשיך לבסס את הצלחתה של SQLink בזירות השונות”.

תגובות סגורות