הסולם טרה – סיביות Ethernet PHY הראשון של התעשייה מאפשר צפיפות גבוהה 400 GbE וקישוריות FleX

עובדות מפתח:

·       META-DX1 משלב, 100 GbE, 400 GbE, ו- FleX ודיוק בחותמת זמן של ננו שניות

·       משלב בייחודיות מנוע אבטחה MACsec בשבב יחיד על קיבולת של טרה סיביות

·       מאפשר לכרטיסי קו לפי ארבע יותר קיבולת ועומד בסטנדרטים של 5G

·       מיתוג נקודת הצטלבות גמיש מפשט את המעבר לעדשות 100 GbE ו-

מיקרוצ’יפ, באמצעות חברת הבת שלה מיקרוסמי, היא הראשונה המאפשרת סט ייחודי של יכולות עם המכשירים ממשפחת META-DX1 של Ethernet Physical Layer (PHY). משפחת המכשירים מאפשרת לספקי שירותי טלקום לבנות רשתות באמצעות שימוש בפלטפורמות מיתוג וניתוב אשר מפחיתות עלויות, ממטבות רוחב פס ומגדילות נפח, אבטחה וגמישות.

משולב בשבב יחיד, משפחת ה- META-DX1 משלב יציאות Ethernet מ- Ethrenet של 1 ג’יגה (GbE) ל- 400 GbE, Ethrenet  גמיש (FleX), הצפנת קישור לפקד אבטחת גישה למדיה (MACsec) ודיוק בחותמת זמן של ננו שניות בקיבולת של טרה סיביות.

המעבר של התעשייה מ- Ethernet  של 100 גיג’ה (GbE) ל- 400 GbE על מנת שיתמוך בתנועה בתוך מרכזי נתונים בקנה מידה גדול. לפי המפתח של הענן הגלובלי של סיסקו, התנועה הזאת תוכפל פי ארבע עד ל- 2021 עם תנועה גדלה של מרכז נתונים למרכז נתונים עם שיעור צמיחה מצטברת שנתית של יותר מ- 30% (CAGR). ה- META-DX1 מאפשר לכרטיסי קו  להכפיל פי ארבעה את הנפח מ- 3.6 טרה סיביות לשניה (Tbps) ל- 14.4 Tbps עם 36 יציאות של 400 GbE, תוך תמיכה בתכונות מפתח הדרושות לספקי שירות.

מנוע ה- META-DX1מאבטח את התנועה שיוצאת ממרכז הנתונים או מהשטח הארגוני. FleX מאפשר גם לספקי שירות לענן וגם לטלקום, לעמוד בדרישות יעדי הנפח בזמן שהם מפחיתים את ההוצאות הכספיות של מפעל הסיבים על ידי הגדרה אופטימלית של קישורים מעבר לשיעור הקבוע של ה- Ethernet  היום כך שיוכלו להשתמש באופטיקה בעלות נמוכה ובנפח גבוה.

משפחת ה- META-DX1 משלבת בייחודיות את ה-MACsec ואת ה- FleX לתוך פתרון אחד כדי לעמוד ביעד הבא של גידול  בנפח בהקמה של מרכזי מידע Interconnect.

דבר נוסף שמבדיל את ה-META-DX1 הוא, השילוב של הגמישות ביכולת של מיתוג בנקודת ההצטלבות הופך את זה לקל יותר עבור OEMs לנווט את המעבר של השוק מ- 25 Gbps NRZ ו- 56 Gbps ארכיטקטורות מבוססת PAM על ידי כך שמאפשר להם לתמוך בעיצוב יחיד או SKU גם עבור אופטיקה 100 GbE (QSFP28) ו-  400 GbE (QSFP-DD). על ידי אספקת חותמת זמן בעלת ביצועים גבוהים עם דיוק של ננו שניות בכל יציאה, META-DX1  גם מבטיח שהקמתה של הרשת תעמוד ביעד המאתגר של דרישות התזמון של פריסת תחנת בסיס ניידת של 5G.

במהלך הרבעון הקלנדרי השלישי של 2019 ידוגמו בני המשפחה הראשוניים של META-DX1. כולם תואמי חומרה ונתמכים על ידי אותו מפתח ערכת התוכנה (SDK).

תגובות סגורות