באטמ מרחיבה משמעותית את היצע מוצרי הסייבר שלה: מוצריה תואמים לשתי הארכיטקטורות המובילות בשוק – הן של חברת ARM והן של Intel

באטמ (ת”א: באטמ; לונדון: BVC) חברת טכנולוגיה המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, מודיעה על הרחבת היצע מוצרי הסייבר שלה, אשר תואמים כעת גם לארכיטקטורת ARM. בנוסף דיווחה הקבוצה על הזמנת המשך לפתרון סייבר מלקוח ממשלתי ביטחוני קיים.

הקבוצה מרחיבה את מוצר T-Sense, חיישן רשת חכם מבוסס-תכנה, המאפשר לזהות ולסווג רכיבי רשת, יישומים, שירותים ופעולות המתבצעות ברשת, תוך שהוא תואם את ארכיטקטורת ARM כמו גם פלטפורמות מבוססות ארכיטקטורת Intel. כתוצאה מכך, T-Sense יכול כעת למנף את יתרונות כל תשתיות הרשת העיקריות ומרחיב את שווקי היעד. הפתרון יהיה זמין ללקוחות החל מ-2020.

בנוסף, הקבוצה קיבלה הזמנת המשך מלקוח ממשלתי ביטחוני, ותיק וקיים. הזמנה חדשה זו, בהיקף 0.6 מיליון דולר שתסופק ברובה בשנת 2019, מהווה הרחבה למוצרי הסייבר שנרכשו בעבר על ידי הלקוח מהקבוצה. עם הזמנה זו, סך כל הכנסות הקבוצה מלקוח זה עד כה, ממוצרי סייבר ושירותים, מסתכמת בלמעלה מ-14 מיליון דולר.

צבי מרום, מנכ”ל באטמ: “הרחבת פתרון ה- T-Sense שלנו לארכיטקטורת ARM תאפשר ללקוחותינו למנף גישה לכלל תשתיות הרשת המובילות ומרחיבה את שווקי היעד שלנו. לצד העבודה שלנו עם ARM, תחת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשוק הרשתות הוירטואליות, אנו יכולים להציע כעת פתרון מקיף לפלטפורמות מבוססות ARM שתוכלנה לספק יכולות סייבר לרשתות וירטואליות. כמו כן, אנו שמחים על קבלת הזמנת המשך מלקוח ביטחוני ממשלתי לתוכנת הסייבר שלנו, הממחיש את הערך שהפתרון שלנו מציע ואת שביעות רצון הלקוח. אנו ממשיכים לחוות ביקוש גובר לפתרון הסייבר שלנו ומצפים להזמנות נוספות בשנה זו.”


 

 

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות