Frontegg מגייסת 5 מיליון דולר עבור פלטפורמה ראשונה מסוגה לפיתוח מוצרי SaaS

הפלטפורמה תאפשר לחברות להתמקד ביכולות הליבה הייחודיות למוצר שלהם, לקצר את זמן ההגעה לשוק ולהרחיב את השימוש במוצר

את גיוס הסיד הובילה Pitango Early Stage, בהשתתפות Partners i3 Equity ו-Global Founders Capital

תל אביב, 14 באוקטובר 2020 – Frontegg (פרונטאג), יצרנית הפלטפורמה הראשונה לפיתוח מהיר ויעיל של מוצרי SaaS, הודיעה היום על גיוס של 5 מיליון דולר בשלב הסיד בהובלת Pitango, ובהשתתפות i3 Equity ו-Global Founders Capital. השימוש בפלטפורמה מאפשר לצוותי פיתוח מוצרי SaaS להתמקד בפיתוח יתרונות הליבה שלהם, באמצעות הטמעה של מודולים סטנדרטים והכרחיים למוצרי ה- SaaS. החברה שמה לה למטרה להאיץ את החדשנות בשוק ה-SaaS הגלובלי, שעל פי התחזיות צפוי לעבור את ה-116 מיליארד דולר בשנת 2020 ¹, כאשר 80% מחברות התוכנה מתכננות להציע מוצרים במודל SaaS עד שנת 2022 ².

Frontegg מספקת מערך של יכולות מוצר חיוניות, מודולריות וזמינות בכמה שורות קוד, המשתלבות בקלות בכל אפליקציית SaaS חדשה או קיימת. שילוב יכולות אלה במוצרים הקיימים מתבצע באופן חלק ומהיר, ובכך מאפשר לצוותי הפיתוח להתמקד בליבת המוצר שלהם במקום להשקיע זמן יקר בפיתוח יכולות סטנדרטיות בדומה לכל מוצר SaaS שיוצא לשוק. כתוצאה מכך, פלטפורמת “SaaS Essentials as a Service״ של Frontegg מאפשרת לארגונים מכל הגדלים את האפשרות להאיץ את הפיתוח ולשכלל את מוצרי ה-SaaS אותם הם מציעים ללקוחותיהם.

“לפני שקמה AWS, המהנדסים נדרשו להקים ולתחזק את תשתיות הארגון שלהם בעצמם. לפני Kubernetes, צוותי DevOps נאלצו להרכיב פתרונות משלהם לניהול ופריסת קונטיינרים בפרודקשן. הפלטפורמות הללו שחררו ארגוני תוכנה מטיפול באותן משימות שאינן בליבה העסקית שלהם אך עדיין קריטיות לתפקוד המוצר, וסיפקו להם פתרונות מעולים לאותם האתגרים”, אמר שגיא רודין, מייסד משותף ומנכ”ל Frontegg. “המשימה שלנו היא לתת לחברות חדשניות בתחום ה- SaaS הזדמנות דומה – להאיץ פיתוח של אפליקציות SaaS ובד-בבד לאפשר את חוויית השימוש האופטימלית והמאובטחת ביותר למשתמשים שלהם”.

החל בחברות סטארט-אפ בצעדיהן הראשונים וכלה בחדי-קרן שחווים צמיחה אדירה, Frontegg כבר משולבת בסביבת הפרודקשן של לקוחות רבים וחותרת, ברבעונים הבאים, להרחיב את בסיס לקוחותיה בצפון אמריקה.

רשף מאן, סמנכ”ל טכנולוגיות ושותף מייסד של AppsFlyer: “כסמנכ”ל טכנולוגיות, אני שואף למקד את משאבי המו”פ שלי בפיתוח מוצר הליבה שלנו, אך מבלי להתפשר על היכולות המעניקות למוצר ה-SaaS שלנו את ה״ברק״ שלו. זהו בדיוק הערך שמספקת Frontegg, פלטפורמת SaaS-as-a-Service מתקדמת, המשתלבת באופן מושלם במערכת שלנו ומאפשרת לנו להתמקד במה שאנו אוהבים לעשות – לבנות את פלטפורמת השיווק המובילה של AppsFlyer.”

Frontegg הוקמה ע”י שגיא רודין ואביעד מזרחי, בכירים לשעבר בצ׳ק פוינט (נאסד״ק: CHKP) וחברות טכנולוגיה נוספות, ובעלי ניסיון רב בפיתוח מוצרים ותשתיות בעולמות ה-SaaS, שחוו ממקור ראשון את אתגרי קידום החדשנות ופיתוח תשתיות תומכות מוצר.

״Frontegg חוסכת זמן ומשאבים בפיתוח SaaS, דבר שהוא הכרחי היום לכל חברה שמתחרה בשוק.”, אמר איל איצקוביץ’, שותף מנהל בקרן Pitango Early Stage, קרן להשקעה בחברות בשלבים מוקדמים של פיטנגו,  שמצטרף לדירקטוריון. ״בפיטנגו השקענו בחברות SaaS רבות בתחומים שונים, משלב הרעיון ועד לחברות בוגרות יותר. לכולן בעיה משותפת, זמן ההגעה לשוק עם המוצר עבור החברות הוא קריטי אך עם זאת, ללא יכולות מסוימות, אין באפשרותן להגיע למכירות משמעותיות. Frontegg עונה על צורך ממשי בשוק, עם יזמים שחוו את הבעיה בעבר, ועם פוטנציאל שוק משמעותי – דוגמא מצוינת לחברות שאנחנו שמחים לצאת למסע איתן״.

“אנו גאים על כך שהיינו הראשונים לזהות את Frontegg ואת הפער המהותי שהחברה מצאה בשוק ה-SaaS, כמו גם הראשונים להשקיע בחברה”, אמרה נגה קפ, שותפה מנהלת ב-i3 Equity Partners. “מצאנו ב- Frontegg מייסדים בעלי חזון, רקע טכנולוגי מובהק ורקורד ניהולי מוכח בפיתוח ופריסה של פתרונות SaaS, ואין לנו ספק כי החברה עומדת לחולל מהפכה בשוק ה-SaaS, כפי שעשו לפניה Wix בעולם של פיתוח אתרים ו-Gong בעולם המכירות.”

חבילת היכולות החיוניות שמספקת Frontegg מתמקדת בשלוש חוויות עיקריות של משתמשי הקצה: חוויית ״גישה מאובטחת למוצר״, עם מאפיינים כגון: אימות משתמשים, ניהול הרשאות מתקדם, רישומי גישות ופעילות, בקרות פרטיות וניהול API. חוויית “קישוריות ואינטגרציות״ באמצעות מערכת התראות פנימית באפליקציה ואינטגרציה עם אפליקציות חיצוניות. וחוויית ״יצירת מעורבות משתמשים״ דרך דו”חות, דשבורדים ויכולות נוספות.

מנקודת מבט טכנית, Frontegg ממנפת את השימוש בעקרונות ושיטות מתקדמות כמו Micro-Services וקונטיינרים כדי לספק פתרון סקלבילי, אשר משתלב בקלות בכל תשתית תוכנה, תוך שהוא אגנוסטי לסביבה ול-stack של החברות המשתמשות בו. צוותי הפיתוח יכולים לגשת לחבילות של Frontegg כשירותים מנוהלים בענן המציעים גמישות ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר, או להתקין אותן כקונטיינר Docker/K8s בסביבה שלהם או בענן של לקוחותיהם. הפתרון של החברה מבוסס על יסודות Multi-tenancy המאפשרים גמישות והתאמה לכל סוג ארגון אשר לקוחות ה-SaaS דורשים, השפות והטכנולוגיות הנתמכות קיום כוללות React, Angular, Vue.js, Node.js, Django, Flask ו-ASP.NET.


בתמונת המייסדים (מימין לשמאל): שגיא רודין המנכ”ל ואביעד מזרחי, סמנכ”ל טכנולוגיות

קרדיט: צילום יח”צ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות