חדשות היום

Cognata ו-Five משלבות כוחות ומציגות גישה מקיפה לאימות ובדיקת מערכות משולבות ברכבים אוטונומיים

החברות תספקנה פלטפורמת פיתוח ובדיקה מקיפה ומודולרית, מבוססת ענן, כאשר שילוב הטכנולוגיות של שתי החברות יאפשר לצוותי הפיתוח לערוך סימולציות בקנה מידה רחב על מנת להאיץ את קצב הפיתוח והבדיקות של מערכות שמירה על נתיבים (ALKS).

שילוב הפלטפורמות של Cognata ו-Five עתיד להפחית באופן דרמטי את זמן והוצאות פיתוח ואימות של מערכות ALKS אשר מותאמות לתקן הבינלאומי עבור מערכות סיוע לנהגים.

מודל הסימולציה המשותף של Cognata ו-Five מביא לעולם ניתוח מהיר המאפשר למפתחים לחקור מערכות במהירות ולמצוא כשלים וחולשות בביצועי מערכת הנהיגה האוטונומית. תסריטי המבחן והבדיקות מודדים ביצועים בסביבת סימולציה אמינה, באיכות תמונה ריאליסטית, דבר המקל על איתור וניתוח כשלים במערכת, ומאפשר זיהוי תרחישים משופר. הזמן והמאמץ המושקעים מפחיתים משמעותית את הצורך בבדיקות יקרות בעולם האמיתי ומקצרים את זמן ההגעה של המערכות והרכבים האוטונומיים לשוק.Video: https://youtu.be/m8EtAttNUsI

Description: [Five scenario reconstructed using Cognata’s Real2Sim technology]

הפלטפורמה עתידה לתת ערך מוסף ליצרני הרכב (OEMs) ויצרניות הרכיבים (TIER1) אשר נדרשים לעמוד בתקנות מערכות הנהיגה האוטומטיות לדרגה 3. עמידה בתקנות בינלאומיות אלה דורשת שינוי ועליית רמה משמעותיים בביצועי המערכת ומהימנותה בהשוואה למערכות דרגה 2 ,שכן התקנים לדרגה 3 דורשים שיטות אימות מורכבות יותר, כלים ותזרימי עבודה רבים בהרבה מרמה 2.

שוק הרכב האוטונומי העולמי הוערך בשנת 2019 בלמעלה מ-54 מיליארד דולר והוא עתיד לגדול ל- 2,044.93 מיליארד דולר עד לשנת 2030 בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 39.1% משנת 2020 עד 2030. סך המכירות העולמית של כלי רכב אוטונומיים הוערך ב -1.4 מיליון יחידות בשנת 2019 וההערכות הן שהוא יגיע ל-58 מיליון יחידות עד 2030.


סטן בולנד, מייסד-שותף ומנכ”ל Five, אמר: “אנו שמחים להדגים כיצד לקוחותינו יכולים להשתמש בפלטפורמה המשולבת שלנו כדי להפחית באופן מהותי את עלויות המו”פ שלהם לפיתוח מערכות נהיגה אוטומטיות ואוטונומיות לחלוטין. מאז ומתמיד אנחנו פועלים בנחישות כדי שהצרכנים ייהנו מהבטיחות והנוחות של נהיגה אוטונומית. פלטפורמת הפיתוח החדשה שלנו לעבודה המיועדת עבור לקוחות OEM ו- Tier 1 מאפשרת לנו לממש את החזון למערכות הראשונות בייצור המוני”.

דני עצמון, מייסד ומנכ”ל Cognata, אמר: “האתגר של התעשייה כרגע זה להוכיח שמערכות רמה 3 בטוחות לשימוש. השילוב בין הכלים הייחודיים של Five ו- Cognata מהווה צעד גדול בפתרון הבעיה. יחד, Five ו- Cognata יכולות לספק לעולם הרכב חיסכון משמעותי בעלויות ודרך מהירה יותר לשוק מאשר ענקיות הטכנולוגיה האמריקאיות והסיניות.”


תמונת כותרת: דני עצמון מנכ”ל ומייסד Cognata

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות