חדשות היום

חברת AutoX תשלב 400,000 מערכות רדאר המבוססות על הטכנולוגיה של חברת Arbe

  • חברת AutoX לנהיגה אוטונומית תשלב מערכות רדאר בעלות רזולוציה גבוהה במיוחד, המבוססות על פלטפורמת הפיתוח של Arbe, בצי רכבי דרגה 4, כמרכיב אינטגרלי של חבילת החיישנים
  • AutoX היא החברה השנייה לקבל היתר להפעיל רכב אוטונומי ללא נהג בקליפורניה והראשונה להפעיל שירות מוניות אוטונומיות בסין
  • רדאר ההדמיה של Arbe הוא פתרון ייחודי האמין גם במקרי הקצה המאתגרים, בכל מזג אוויר ובכל תנאי התאורה.
  • הפתרון של Arbe מאפשר יישומי בטיחות מתקדמים ומיזוג חיישנים, משפר את ביצועי הרכב ומוצע במחיר אטרקטיבי

תל אביב, ‏יום שני 19 אפריל 2021

חברת Arbe, ספקית הדור הבא של פתרונות רדאר הדמיה, מודיעה היום כי חברת AutoX, חברה מובילה בתחום הנהיגה האוטונומית, בחרה בפתרון של Arbe עבור כלי הרכב האוטונומיים בדרגה 4, בהם מוניות אוטונומיות, ופרויקטים נוספים בתחום הנהיגה האוטונומית. כזכור, רק לאחרונה חשפה Arbe כי בכוונתה להפוך לחברה ציבורית באמצעות הסכם מיזוג עם Industrial Tech Acquisitions, Inc (נאסד”ק: ITAC). עם השלמת המיזוג, תפעל החברה המשולבת תחת השם Arbe והמניה תירשם למסחר בנאסד”ק תחת הסימול ARBE.

במהלך חמש השנים הקרובות AutoX עתידה להטמיע כ-400,000 יחידות רדאר הדמיה המבוססות על הטכנולוגיה של Arbe בצי כלי הרכב האוטונומיים בדרגה 4 שלה. יתרה מזאת, מספר יחידות רדאר ייכללו, על פי AutoX, בכל רכב כמרכיב בלתי נפרד מחבילת החיישנים לפיתוח יישומי בטיחות, המבוססים על אלגוריתמי תפיסה מבוססי AI, ומיזוג חיישנים.

AutoX היא אחת מחברות הרכב החדשניות ביותר בעולם, דבר המומחש על-ידי העובדה שהם קיבלו היתר להפעיל רכב אוטונומי ללא נהג בקליפורניה. אנו שמחים לשתף עמה פעולה ולהשיג את רמות הבטיחות והביצועים הגבוהות ביותר”, אומר קובי מרנקו, מנכ”ל Arbe, “ AutoX הוכיחה את עצמה בעקביות כחברה מובילה בשוק הסיני, המתמחה בקידום כלי רכב אוטונומיים במדינה, השותפות שלה איתנו היא עדות נוספת לעתיד הצפוי לחברת Arbe.”

חברת Arbe היא ספקית טכנולוגיות רדאר הדמיה, המאפשרות חישה ברזולוציה גבוהה עבור מערכות ADAS, כלי רכב אוטונומיים וכלי רכב מסחריים ותעשייתיים. AutoX בחרה בפתרון של Arbe כיוון שהוא מאפשר יישומי בטיחות מתקדמים ומיזוג חיישנים, ומשפר את ביצועי הרכב, וכל זה במחיר אטרקטיבי בהשוואה לחיישנים אחרים בשוק. כחלק מההסכם, Arbe תספק ל-AutoX את ערכת שבבי רדאר ההדמיה שלה המאפשרת ליצור תמונה מפורטת פי 100 ביחס לכל רדאר אחר בשוק.

“אנו מתרגשים לקראת יישום הטכנולוגיה של Arbe בצי הרכב בדרגה 4 שלנו, ואנו בטוחים שפתרון הרדאר שלה ישפר באופן משמעותי את הבטיחות של כלי הרכב שלנו”, אומר דיוויד ליו, מהנדס הדמיה בכיר של AutoX.Arbe מספקת את פתרון הרדאר המתקדם ביותר בשוק, הדרוש עבור דרגה 4 בזכות הרזולוציה הגבוהה שלו וכוח העיבוד המתקדם בזמן אמת, החיוני לצי המוניות האוטונומיות הפועל בסין, בסביבות העירוניות הצפופות והמאתגרות בעולם לנסיעה אוטונומית”.

Arbe יצרה מהפכה בתחום הרדאר בכך שמצאה פתרון לנושאי הליבה שגרמו לתאונות של כלי רכב ללא נהג בשנים האחרונות, כגון גילוי עצמים נייחים, זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים ומניעת אזעקות שווא. רדאר ההדמיה של Arbe הוא פתרון ייחודי המספק רזולוציה גבוהה במיוחד, בכל מזג אוויר ובכל תנאי התאורה, ואמין גם במקרי הקצה המאתגרים ביותר.


קרדיט תמונות – AutoX

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות