קבוצת Yael רוכשת את השליטה בחברת NetCloud במיליוני שקלים

הרכישה תאפשר לקבוצה להרחיב את יכולותיה בתחומי הענן וה-ERP

קבוצת Yael, קבוצת IT מהמובילות בישראל, רכשה את חברת NetCloud שהינה הנציגה הרשמית בישראל של Oracle NetSuite – מערכת ה-ERP בענן המובילה בעולם. המהלך, שנחתם בימים אלה, יאפשר לקבוצה להרחיב את סל פתרונות הענן אותו היא מציעה לגופי האנטרפרייז בשוק הישראלי, גם בתחומי ה-ERP, להעמיק את הסינרגיה בין כלל פתרונות הקבוצה ולחזק את השותפות שלה עם אורקל. היקפה הכספי של הרכישה עומד על מיליוני שקלים.

NetCloud, אשר נוסדה בשנת 2006, על ידי איל גרייפנר ואמיר עמרי, מתמחה בפיתוח מוצרים משלימים ל- NetSuite, עם דגש על לוקליזציה מלאה ומקיפה העונה לדרישות החוק בישראל. וזאת, לצד ייעוץ, יישום והטמעה של סוויטת הפתרונות של NetSuite ביניהם:BI ,ERP , CRM

ו-E-Commerce. לחברה מאות לקוחות בארץ ובעולם והיא מעסיקה מעל 40 מומחים בעלי הכשרה והסמכות. נטקלאוד המדורגת כ- 5 STAR AWARD Partner של NetSuite זכתה זו השנה השלישית ברציפות בתואר השותף המצטיין של החברה, עם כמות היישומים הגבוהה ביותר בכל EMEA.

“קבוצת Yael נמצאת במגמת צמיחה בשנים האחרונות ולמרות שהשנה היא שנה בסימן קורונה, חשוב להסתכל קדימה ולהתחדש” מוסר דורון גיגי, מנכ“ל קבוצתYael . “הצטרפותה של נטקלאוד לקבוצת יעל מהווה תוספת כוח משמעותית בתחום יישומי ה- ERP בענן, עם פתרונות לוקליזציה בלעדיים לשוק בישראל. אני שמח וגאה לצרף אלינו את איל, אמיר והצוות המצוין והמוביל בארץ בתחומו. אני בטוח ששותפות זו תוסיף עומק ואיכות לסל הפתרונות שלנו, למען לקוחות הקבוצה


תמונת כותרת: איל גרייפנר ואמיר עמרי, מנכ”לים משותפים נטקלאוד, דורון גיגי מנכ”ל קבוצת יעל ,עמית דובר משנה למנכ”ל קבוצת יעל.

קרדיט: יח”צ

מערכת ניו-טק מגזינים גרופ

תגובות סגורות